czwartek, 12 lipca 2012

AZTEC GOLD

Jest pięknie! Mazury, jeziora, piasek, gin&tonic, rum&coke, beer&tequila. :) Wypad we dwoje, pływanie, opalanie (=spalenie pleców), spacerowanie, odpoczywanie, wolna chata, a nawet trzy (w tym domek babci w lesie nad jeziorem...) - chwilo trwaj. Cieszę się tym wyjazdem ile się da, bo po ostatnich burzach i wyładowaniach emocjonalnych, przyda się taka dawka słońca (w sensie bardziej przenośnym niż dosłownym).

Dzisiaj będzie krótko, gdyż drinki stygną i trzeba je komuś pić (a nikt za Ciebie tego nie zrobi!). :) A poza tym, ostatnio rozwlekam się aż nadto, a komentarze jakie otrzymuję to zazwyczaj "fajne butki", "ale ładnie", "podoba mi się ten ciuch"... Hmm, i kto doceni tę treść? Dzisiaj ewidentnie zwycięża forma.

Już dawno planowałam fotki w spódnicy, która od razu wpadła mi w oko. Aztecki wzór + złote ćwieki = połączenie idealne. Dodatki w postaci złotej biżuterii korespondują ze spódnicą. Dialog z nią prowadzi również bluza w barwne azteckie wzory, która już miała swój debiut w jednym z pierwszych postów, z tymże wówczas ukazała swoje stonowane oblicze (jest dwustronna).

Enjoy!

Skirt - River Island ; jacket - H&M ; jewellery - H&M ; shirt - New Look ; shoes - hmm, no name... :))

photo: IZZ <3 (Goldie-Goldini)

4 komentarze:

 1. The outfit is cute but those legs are the highlight.

  OdpowiedzUsuń
 2. Również polowałam na tą spódnicę ale w Pozku już nie było mego rozmiaru foki :) Cudnie z tą kurteczką!! Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna kurtka, niestety kiedy ja dotarłam do h&m'u już ich nie było. Świetny blog! pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. naszyjnik i kurteczka --> MEGA!

  OdpowiedzUsuń